Firma Profili

1970 yılından bu yana biçerdöver ve traktör dişli ve yedek parçaları imalatı yapan ,sektörün en köklü firmalarından Modül Makina Sanayi Ltd. Şirketi, ürünlerini doğrudan müşterilerine sunmak amacıyla 1999 yılında pazarlama konusunda deneyimli dostu ile beraber Tarmo Tarım Makina ve Yedek Parçaları Dış Tic. Anonim Şirketini kurarak faaliyete geçirmiştir.

İlerleyen yıllar içerisinde sadece kendi ürettiği ürünler ile yetinmeyen firmamız, ürün gamını her geçen gün zenginleştirerek, kısa zamanda geniş bir ürün yelpazesi ve büyük bir stoka sahip, sektörün en önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Sektörde bulunan bir çok kaliteli markanın (Bosch Rexroth, Hydac, Trakpar, Aysan, vb..) ürünlerinin satışını da üstlenen firmamız, son dönemde değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun maliyetli ürünleri sunabilmek amacı ile ithalatını bizzat kendisinin gerçekleştirdiği bir çok yeni ürünü de çeşitleri arasına eklemiş bulunmaktadır.

İhracata da büyük önem veren firmamız, bu alanda da büyük yol kat etmiş ve ürünlerini dünyanın 6 kıtasında 20’den fazla ülkede bulunan müşterilerine ulaştırmaktadır.

New Holland (Clayson), John Deere, Laverda, Claas gibi biçerdöver markaları ile Ford, Massey Ferguson ve John Deere gibi traktör markalarına ait satışını yapmakta olduğumuz yedek parçaları sitemizin Ürünler bölümü içerisinde inceleyebilirsiniz.

 

   
 


  Copyright © 2007 Tarmo A.Ş. Ana Sayfa | Firma | Ürünler | Arama | İletişim
Orijinal ekipman üretici isimleri ve parça numaraları sadece referans amaçlı kullanılmış olup ürünlerimizin orijinal ekipman üreticileri tarafından üretildiği manasına gelmemektedir